İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Resmî İnternet Sitemizin Arayüzü Yenilendi ve Mobil Uyumlu Hale Getirildi!

2013 yılının Mart ayından beri sizlere aralıksız hizmet veren Türk-Macar Dostluk Derneği’nin Resmî İnternet sitesi, yenilenen arayüzüyle Türkiye ile Macaristan arasındaki dostluğa katkıda bulunmaya devam edecek.

Aradan geçen zaman içerisinde değişen ve gelişen internet teknolojisine uyum sağlayabilmek için daha modern bir arayüz ve daha hızlı bir altyapı kullanılması ihtiyacı kaçınılmaz olmuştur. Artık masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan olduğu sıklıkta tablet ve cep telefonu gibi daha küçük ve kompakt aletlerden sanal aleme ulaşmak söz konusudur.

Bu iki sebepten ötürü, sizlere daha iyi biçimde ulaşabilmek adına İnternet Sitemizin arayüzü değiştirilmiş ve sitemiz mobil uyumlu hale getirilmiştir. Mobil uyumlu sitemize de yine www.turkmacar.org.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Katkılarından ötürü Dernek Yönetim Kurulu üyemiz sevgili Mehmet Epikman ile kıymetli kardeşi Aydın Epikman’a şükranlarımızı sunarız.

Sitemizin içerisinde ve linklere ulaşımda şimdilik aksaklıklar yaşanabileceğini hatırlatmak isteriz. Elimizden geldiğince zaman içerisinde bu sorunları gidermeye çalışacağız. Bu konuda bizleri bilgilendirmenizi, olumlu veya olumsuz kıymetli yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.

Bu kutlu anın 23 Ekim Macar Millî Günü’ne tesadüf etmiş olmasından da ayrıca bahtiyarız. Bu yenilik de bizden Macar kardeşlerimize bir hediye olsun!

Saygılarımızla.

TÜRK-MACAR DOSTLUK DERNEĞİ